Bison Studio

loading...

Cześć!

Jesteśmy Agata i Przemo. Kochamy dizajn i zależy nam na świadomym kreowaniu świata, która nas otacza. Z tej miłości zrodziło się bisoñ studio – nasza pasja, praca i ukochane dziecko. Mieszkamy w Krakowie i to tu mieści się nasze studio projektowe. Miejsce ma znaczenie – artystyczny klimat krakowskich ulic mocno nas inspiruje. To jednak nie wszystko! Na bieżąco śledzimy światowe trendy, z pasją wertujemy branżowe czasopisma i uczestniczymy w krajowych i międzynarodowych imprezach kulturalnych. Tworzymy zgrany duet w życiu oraz w pracy. Dzięki temu, że się różnimy i uzupełniamy, nasze projekty są oryginalne, kompletne i gruntownie przemyślane.

Uwielbiamy projektować plakaty i składać publikacje. Z przyjemnością tworzymy branding i nową identyfikację wizualną marki, ale równie chętnie odświeżamy te już istniejące. Do każdego zlecenia podchodzimy z entuzjazmem i stuprocentowym zaangażowaniem. Każdy nasz projekt jest inny – tak jak różni i niepowtarzalni są ludzie, dla których pracujemy. Z uwagą wysłuchujemy oczekiwań klientów, staramy się doradzić i skonfrontować koncepcje z rynkiem. Projekty tworzymy tak, by efekt końcowy satysfakcjonował zarówno klienta, jak i nas. A od siebie wymagamy najwięcej! Wszystkie zlecenia wykonujemy kompleksowo, bo dizajn to nasze życie.

Co możemy dla Ciebie
zaprojektować?

– znak graficzny
– system identyfikacji wizualnej
– materiały informacyjne i promocyjne

– wayfinding
– webdesign
– okładkę płyty

– opakowania
– plakaty
– publikacje

W czym możemy
Ci jeszcze pomóc?

Potrzebujesz niekonwencjonalnego rozwiązania? Chcesz odświeżyć witrynę sklepową lub zależy Ci, aby wnętrze Twojego sklepu pasowało do charakteru marki? Może jeszcze nie wiesz, czego dokładniechcesz, ale krąży Ci po głowie jakiś pomysł? Nie bój się i opowiedz nam o wszystkim! Z pewnością pomożemy!

Nie gryziemy! Napisz do nas!
+48 730 800 139

hello@bison-studio.com.pl